Hvězdná mapa životního okamžiku – originální dárek na míru 🎁

Hledáte opravdu originální dárek na míru přímo pro vás nebo obdarovaného? Už jste slyšeli o hvězdné mapě? Jednoduše si naší aplikaci zvolíte místo a datum a aplikace automaticky ukáže postavení hvězd tento čas a na tomto místě. No není to úžasné? 😍 Pak vyberte vaše sdělení, které se má u hvězdné mapy ukázat (např. "Zrodila se hvězda""Zde začal náš život""Noc, kdy jsme se poznali""Den, kdy jsme si řekli ano" a tak dál, vy sami si tvoříte svůj životní příběh i text. Hvězdnou mapu vám poté vytiskneme na plakát nebo obraz a vy si ji pak pověsíte doma na místo, které vám bude tento důležitý životní okamžik připomínat.

Přečtěte k jakým momentům si lidé nejčastěji hvězdnou mapu kupují:

Nádherný svatební dárek 👩‍❤️‍👨

Vymyslet originální svatební dar nebývá vůbec jednoduché, zvlášť když chcete, aby měl pro obdarované i nějakou citovou hodnotu. Hvězdná mapa může být nádherný svatební dárek, stačí jen zadat datum a místo svatby a máte hotový romantický svatební dar pro pár. Hvězdnou mapu můžete vytisknout a novomanželé si poté budou stále připomínat svůj den pohledem na hvězdnou oblohu jejich velkého dne.  

Romantický dárek k výročí 💝

Výběr dárku k výročí patří mezi ty obtížnější, protože by se mělo jednat hlavně o romantický dárek. Hvězdná mapa na míru může navždy zachytit postavení hvězd v určitý den, například tedy den vašeho prvního seznámení, rande nebo polibku. Tímto romantickým dárkem k výročí svého partnera či partnerku zaručeně dojmete k slzám.

Hvězdná mapa narození miminka 👶

Narození dítěte patří mezi nejradostnější zprávy ze všech a vždy je třeba patřičně oslavit. K první návštěvě u miminka se tradičně nosí dary, a i zde může posloužit hvězdná mapa jako unikátní dárek. Obdarujte miminko i rodiče vzpomínkou na postavení hvězd v den narození dítěte. Hvězdnou mapu narození miminka si mohou pyšní rodiče pověsit například nad postýlku a radost jim bude dělat i dlouho poté, co děťátko odroste.

 

Takže neváhejte a objednejte si u nás hvězdnou mapu jedinečného životního okamžiku.

Zpět na blog

Napište komentář

Upozorňujeme, že komentáře musí být před zveřejněním schváleny.